Město
Slatiňany

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Titulní obrázek

Vážení občané, přeji Vám klidný pracovní týden.

Datum: 23. 5. 2022

Pořadové číslo: 61/2022

 

1.
Město Slatiňany
Město Slatiňany hledá pracovníka/pracovnici na pracovní poměr na poloviční úvazek 20 hodin týdně na pozici správce budovy Pečovatelské služby Slatiňany. Jedná se o úklid budovy, práce v areálu DPS a rozvážka obědů. Řidičský průkaz nutný. Nástup možný ihned.
Zájemci se mohou hlásit u vedoucí pečovatelské služby na tel. 721 101 332.


2.
Sokol Slatiňany
Sokol Slatiňany přijímá přihlášky do tanečních, které budou zahájeny 9. září 2022. Bližší informace jsou zveřejněny na internetových stránkách T. J. Sokol Slatiňany.


3.

Město Slatiňany
Upozorňujeme občany, že v termínu od 24. května do 12. června 2022 bude úplně uzavřena silnice č. II/358 od okružní křižovatky připojující ulici Vítězství na obchvat města Slatiňany po začátek obce Orel. Po dobu této uzavírky nebudou obsluhovány autobusové zastávky „Chrudim – autoservis“, „Chrudim – Píšťovy“, „Slatiňany – hřebčín“ a „Slatiňany – odb. Presy“ bez náhrady. V souvislosti s touto uzavírkou vyzýváme občany, aby dodržovali značené objízdné trasy.


4.

Město Slatiňany
V pondělí 23. května bude v Trpišově za bývalou prodejnou započata instalace herních prvků pro děti. Herní prvky budou umístěny a bude provedena úprava přístupových pozemků. Nové herní prvky bude možno užívat nejdříve až od 13. června 2022 z důvodu technologické přestávky. Žádáme občany, aby dodrželi stanovený termín, aby nedošlo k poškození prvků a okolních úprav.


5.

Město Slatiňany
Oznamujeme návštěvníkům knihovny a infocentra, že dne 26. května 2022 bude z provozních důvodů otevřeno jen do 15:00 hodin.


6.
Město Slatiňany
Připomínáme seniorům, kteří se přihlásili na zítřejší výlet na zámek Kačina ODJEZD autobusu v 7:15 hodin ze zastávky Střed.
Vstupné na zámecké prohlídky bude celkem 200,- Kč.


7.
Město Slatiňany
Oznamujeme občanům, že zítra 24. května 2022 bude MATRIKA městského úřadu UZAVŘENA.


8.
Město Slatiňany
V neděli 29. května 2022 v 15:00 hodin bude představení „Prvního koňského divadla“ Libora Štumpfa ve starobylém kočovném voze v areálu muzea Švýcárna. Jednotné vstupné 60,- Kč.


9.

SDH Kunčí
SDH z Kunčího Vás zve na okrskovou soutěž spojenou s oslavami 11. výročí založení sboru, která se koná v sobotu 28. května 2022 od 10:00 hodin u rybníku Mazánek vedle lihovky. Občerstvení zajištěno, zábava pro děti připravena.

Přejít na web

Přílohy ke stažení

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu