Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Mílí Rosičáci,

blíží se pouťový víkend, a protože Rosická póť je nejen slavnostní nedělní mše, ale také doprovodný program, ráda bych Vás na pouť pozvala už nyní. 

Začínáme příští pátek Nocí kostelů a pouťovou zábavou. Hlavní hvězdou sobotního dění pak bude festival Rozsvícená Trojice. Neděle patří mším a jarmarku. Na kolotočích se se svými ratolestmi můžete svézt od pátku 10. června před rosickým zámkem. S celou akcí se pojí dopravní omezení, o kterých se více dozvíte zde.

Věřím, že si póť užijete a bude se vám líbit. Úplný program najdete tady nebo po kliknutí na obrázek.

Den dětí se SVČ

Tato neděle bude patřit Dnu dětí, který organizuje SVČ Rosice. Tématem bude (S) kolem světa. Nenechejte si tuto akci ujít, více informací naleznete tady.

 

Setkání se zástupci ŘSD

V souvislosti s projednáním změny územního plánu vyvstaly některé otázky k obchvatu Rosic. Proto jsme pozvali zástupce ŘSD, abyste se mohli zeptat přímo investora budoucí stavby.  Setkání se uskuteční 6. června od 16:30 hodin v zasedací místnosti radnice na Palackého náměstí 13.

 

Blíží se odstávka elektřiny, která se dotkne velké části Rosic a uskuteční se 9. a 10. června. Pro více informací se prosím podívejte sem na web dodavatele elektřiny. Stačí tam jen zadat vaši adresu a hned se dozvíte, zda se vás přerušení dodávek elektřiny týká.

Zdraví vás Andrea Trojanová, rosická starostka

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu