Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Mílí Rosičáci,

letošní pouť se vydařila na jedničku, program šlapal, a navzdory všem zvyklostem vyšlo skvělé počasí. Děkujeme všem, kteří si na ni našli cestu a věříme, že jste si to užili.

Rádi bychom vám nabídli možnost podívat se na fotky z celého pouťového víkendu. Najdete je na stránkách města nebo rosického KICu, který je hlavním pořadatelem úspěšné kulturní akce. Už nyní nás napadá, jak pouťový víkend vylepšit o pár novinek. Pro starší posluchače jej chceme v příštím roce obohatit vystoupením dechovky v zámeckém parku, tak aby si na své přišel opravdu každý.

Výstava Bible kralické

Zámek Rosice pro vás připravil unikátní výstavu velmi vzácných exemplářů starých tisků. Některé jsou starší přes 500 let. K vidění jsou také tři díly šestidílné Bible kralické. Výstava je otevřená v pracovních dnech mezi 14. a 17. hodinou, o víkendech a svátcích pak mezi 9. a 17. hodinou.

 

Nabízíme práci

Pokud hledáte nové zaměstnání, podívejte se na naše webové stránky. Rozšiřujeme nabídku práce na úřadě nebo v městských příspěvkových organizacích. Třeba vás tam něco zaujme. 

 

Klidný zbytek týdne vám přeje Lukáš Volánek, rosický místostarosta

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu