Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Mílí Rosičáci,

nedávno jsme vyhlásili soutěž o pojmenování dvou pávů, které rosický zámek získal darem a kteří budou brzy ve volném výběhu zdobit zámeckou zahradu. Soutěž je u konce a my vám představujeme Bohuše a Hartmana, dva nové paví pány rosického zámku. Svoje jméno získali po prvních známých majitelích původního gotického hradu, kteří ho vlastnili ve 13. století.

Všem vám děkujeme za zaslané návrhy jmen, některé opravdu pobavily. I když vítěz, který tím získal rodinné vstupné na zámek, může být jen jeden, všechny ostatní vás zveme na prohlídku zámku. Můžete si projít tradiční okruhy nebo v pondělí zavítat na vernisáž s komentovanou prohlídkou k velmi vzácné výstavě Bible Kralické.

Volná místa na jednodenní výlety

Na začátku prázdnin pořádá SVČ Rosice skvělé výlety pro děti a nabízí poslední volná místa. V nabídce je výlet do Jungle parku, Vida centra nebo Bruno parku. Pokud chcete na výlet svoji ratolest poslat, stačí kliknout sem, přihlásit se a výlet objednat.

 

Jednání zastupitelstva

Naposledy před prázdninami se sejdou městští zastupitelé. Rozhodovat budou například o udílení Cen města Rosice. Přenos můžete sledovat dnes od 18 hodin buď osobně v zasedací místností radnice nebo na tomto odkazu.

 

Hezký čtvrtek vám přeje Andrea Trojanová, starostka Rosic

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu