Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,
na jaře se na zelené turistické značce z Rosic do Ostrovačic objevily panely naučné stezky Mizející krajina. Od tohoto týdne na ní potkáte sympatické novinky, které vám procházku krajinou výrazně zpříjemní.

Na vybraných místech jsou instalovány prvky mobiliáře z přírodních materiálů sloužící k pohodlnému zastavení a seznámení se s Mizející krajinou. Můžete využít třeba nový krytý mostek přes potok, posezení či vyhlídkové molo. Doufáme, že si je užijete a budou se vám líbit. Určitě si neváhejte stezku během léta projít. Je to pohodlná cesta i pro vaše děti. Fotky nového vybavení naleznete tady. Projekt podpořila Nadace ČEZ a Jaderná elektrárna Dukovany. Děkujeme.

Koncert mladých hvězd na zámku

Zámek Rosice pro vás na pátek v 18 hodin připravil krásný koncert. Na jeho druhém nádvoří zahrají mladí talentovaní umělci Ondřej Nedorost, Karolína Strážnická a Dominika Kvardová. Více informací naleznete zde.

 

Taneční pobytový tábor

SVČ Rosice nabízí poslední volná místa na tanečním pobytovém táboře pro děti, který se uskuteční 20. – 27. srpna v Chotěboři. Pro více informací se stačí přihlásit do klientského centra SVČ na tomto odkazu.

 

Pokud byste chtěli adoptovat kocourka, máme pro vás jednoho velmi mazlivého zatoulance, kterého nalezli na Trávníkách. Máte-li o něj zájem, ozvěte se paní Jitce Vokounové z odboru životního prostředí na 735 755 393 nebo 546 492 142.

Krásný čtvrtek vám přeje Lukáš Volánek, místostarosta Rosic

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu