Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,
dnešní číslo eNovin bude mít jedno téma – rosický zámek, kde se i v prázdninovém čase stále něco děje. Pokud budete chtít strávit pěkný volný den v Rosicích, je to volba číslo jedna. Můžete si prohlédnout expozici, některou z výstav, dát si kávu v Kafárně nebo jen posedět ve stínu stromů v zámecké zahradě či parku. Možná potkáte Bohuše a Hartmana.

Největší letní novinkou, kterou uvidíte hlavně při pohledu ve směru od Zastávky, je ale práce na nové fasádě zámku. S tou jsme začali už před prázdninami a úspěšně pokračujeme dále. V první fázi se opravovala a natírala okna, nyní přišla ke slovu zedničina. Na podzim bychom měli mít hotovo.

Akustický ambientní večer

Na sobotní večer si pro vás zámek připravil doslova široký hudební zážitek – koncert Ondřeje Smeykala, který na zámku se svými koncerty typickými meditativním rozměrem už několikrát vystupoval. Více informací naleznete zde.

 

Blíží se Zámek v obležení

Akce provoněná naftou, mazadlem a polním gulášem se letos opět představí na zámku. Už 20. a 21. srpna si budete moci prohlédnout různé kusy vojenské techniky, navštívit protiatomový kryt nebo si užít bohatý doprovodný program. Nezapomeňte si akci Zámek v obležení poznačit do kalendáře a přijít.

 

Zdravím vás a přeji klidný zbytek týdne, Andrea Trojanová, starostka Rosic

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu