Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

pokračujeme v modernizaci. Po nedávno omlazené Rose vám nyní představujeme zbrusu nový web Rosic, který jsme tento týden spustili. Máme z něj radost, protože na první pohled poznáte rosické barvy, mnohem lépe naleznete, co hledáte, snáze vyřídíte úřední agendu a rychleji se podíváte, jaké akce se ve městě chystají. Novinek je hodně, tak se mrkněte přímo sem.

Web je nyní takříkajíc v záběhu, a proto budeme rádi, když nám dáte vědět, co by vám jeho užívání ještě zpříjemnilo. Stačí, když nám to napíšete tady. Ať vám nové stránky dobře slouží! Doufáme, že se vám budou líbit.

Noc bez konce

Máme pro vás pozvání na unikátní akci. Tento pátek bude zámek otevřen až…až do sobotního rána. Na akci Noc bez konce vás čekají prohlídky zámecké expozice za umělého osvětlení, cesty odvahy pro děti nebo možnost bivaku a pikniku přímo v zámecké zahradě. Pro více informací klikněte sem.

 

Soustředění v aerobiku

Aerobik klub Rosice má ještě volná místa pro děti od 5 do 15 let na jejich příměstském soustředění pro začátečníky i pokročilé. Všechny informace najdete po přihlášení do klientské zóny SVČ tady.

 

Příjemný zbytek týdne a hezký nadcházející víkend vám přeje Andrea Trojanová, starostka Rosic

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu