Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci!

Loňský ročník vyzbrojeného víkendu se nadmíru vydařil. Tuto sobotu a neděli bude rosický zámek opět v obležení zelených náklaďáků a obrněnců. Sejdou se zde fandové vojenské historie z širokého okolí. Letos pro vás máme skvělou novinku – akce se rozšíří i na kolbiště pod zámkem, kde se v sobotu můžete těšit na dynamické ukázky vojenské techniky.

Společně se správou zámku a KICem vás zveme na netradiční akci, kde se určitě zabaví dospělí i děti. Svačinu si s sebou brát nemusíte, občerstvení je zajištěno v hojné míře. A nezapomeňte, že součástí akce je tento rok také sobotní farmářský trh, který startuje už v osm hodin. Úplný program najdete tady.

Lucie Redlová se skupinou Garde

Folková písničkářka z Valašského Meziříčí vystoupí v pátek 26. srpna v Rosicích. Pokud máte rádi folkovou muziku říznutou valašským folklórem, neváhejte si koupit vstupenky za zvýhodněnou cenu v kanceláři KICu. Podrobné informace najdete tady.

 

Kvetoucí Rosice 2022

Také letos můžete do akce pořádané Zdravým městem Rosice přihlásit nejlepší květinovou výzdobu ve městě. Stačí poslat její fotky na koordinatorzm@mesto.rosice.cz. Zapojit se můžete i lajkováním zveřejněných fotek na stránce Zdravého města zde.

 

Krásný den vám přeje Lukáš Volánek, místostarosta Rosic

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu