Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,
letos už počtvrté. Obnovené rosické hody čeká jejich další pokračování a vás spousta zábavy a bohatý program, který připravila rosická chasa. Můžete se těšit na příští pátek a sobotu!

Začíná se pátečním stavěním máje, na které naváže tancem nabitá předhodová zábava. Sobota pak bude patřit tradičnímu hodovému průvodu a večerní veselce. Sobotním programem bude provázet jihomoravská dechová hudba Zlaťanka z Kobylnic a samozřejmostí budou česká beseda, rosická kolečka, sóla a mnoho dalšího. Srdečně vás zveme! Podrobný program naleznete tady.

Chcete kompostér zdarma?

Kompostování se těší velké oblibě u vás občanů a také dotační podpoře ze strany státu. Mnozí z vás již mají od města bezplatně kompostér ve výpůjčce. Nyní připravujeme podání žádosti o dotaci na pořízení dalších kompostérů. Abychom věděli, kolik jich bude potřeba, zjišťujeme prostřednictvím ankety tady předběžný zájem. Stačí kliknout. Pokud nemáte Facebook, klikněte sem.

 

Den pro děti

Na začátek školního roku pro vás a vaše děti připravilo SVČ Rosice opět Den pro děti. Přijďte si 1. září od 15 hodin užít zábavné odpoledne na nádvoří rosického zámku. Více informací naleznete na odkazu zde.

 

Zdraví vás Andrea Trojanová, starostka Rosic

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu