Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

festival s nezaměnitelným aroma, rosické Česnekové slavnosti, má před sebou již 14. pokračování. Česnekovky se konají už příští sobotu v areálu rosického zámku. Kromě voňavého česneku akce sází na bohatý doprovodný program, farmářský trh a celou řadu dalších kejklí, které budou bavit návštěvníky této vyhlášené akce. Kompletní program a možnost koupit si dopředu lístky najdete tady.

Česnekovky jsou však jednou z akcí kulturně velmi nabitého září. Nezapomeňte, že už zítra začínají Rosické hody. Dnes odpoledne se pak na zámku koná Den pro děti v režii SVČ Rosice, které se tímto zároveň omlouvá za komplikace s parkováním před zámkem.

Hřbitov v novém

Než přijde podzim, pustili jsme se do oprav rosického hřbitova. Na Dušičky se budete moci projít po nových cestách, prokoukne i hlavní vstup a obvodová zeď z ulice Brněnské. Více se dozvíte zde.

 

Uzavírka v Tetčicích

Kvůli uzavírce ulice Rosická v Tetčicích se až do poloviny prosince mění cestování do Rosic. Dotkne se osobní i hromadné dopravy. Podívejte se prosím sem, kde se dozvíte více.

 

Přeji vám pěkný den a klidný zbytek týdne! Lukáš Volánek, místostarosta Rosic

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu