Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

při průjezdu ulicí 1. května jste určitě zaznamenali probíhající práce na rekonstrukci vodovodních přípojek. Na ně plynule naváže rekonstrukce křižovatky pod ulicí Úvoz, kde vznikne nový chodník a dvě rychloobrátková parkovací místa. Zde prosím jezděte opatrně. Do konce roku bude chodník mezi Úvozem a ulicí Pod Zahrádkami kompletně opraven. Nového chodníku se dočkají také obyvatelé spodní části ulice Na Mýtě a řešíme i opravu silnic u zimního stadionu.

Funkční už jsou také nové výtokové stojany na hřbitově, kde se rovněž pracuje na cestách a rekonstrukci zdi podél Brněnské. Práce probíhají i na nové škole Na Vyhlídce, kde se zároveň projektuje nová komunikace s dostatečným počtem parkovacích míst.

Princové jsou na draka

V sobotu bude rosický zámek doslova pohádkový. V 17 a 19 hodin tam pro vaše ratolesti divadlo Rosivadlo odehraje pohádku Princové jsou na draka. Lístky můžete sehnat v předprodeji tady.

 

Rosické zastupitelstvo

Poslední předvolební jednání rosického zastupitelstva se uskuteční už dnes od 18 hodin na radnici. Na zasedání vás srdečně zveme. Jednání můžete sledovat také přes internet na tomto odkazu.

 

Přeji vám hezký čtvrtek! Lukáš Volánek, místostarosta Rosic

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu