Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

cena energií výrazně roste, a proto jsme rádi, že se nám podařilo získat téměř dvoumilionovou dotaci na obnovu 230 lamp veřejného osvětlení, které městu ročně ušetří peníze za 60 MWh elektřiny.

Kde se nové osvětlení rozsvítí? Především v celé lokalitě „za kolejemi“, na sídlišti Kamínky a v ulicích Tyršova a Sportovní včetně jejich okolí. Do konce roku na tuto akci vybereme dodavatele a uzavřeme smlouvu s termínem plnění v prvním pololetí příštího roku. Kromě toho ještě letos vyměníme dalších 44 lamp, a to u průtahu hlavní silnice v ulicích Brněnská a Wolkerova. Při stávajících cenách energie se jedná o další úsporu 40 000 korun ročně. 

Jak volit v Rosicích

Tento pátek a sobotu nás čekají komunální a senátní volby. Na našem facebooku jsme shromáždili základní informace o tom kde a jak volit. Věříme, že se vám to bude hodit. Stačí kliknout tady.

 

Oprava chodníku Na Mýtě

Zítra začne oprava chodníku Na Mýtě. Oprava bude probíhat na levé straně ve směru na Zastávku. Začínat se bude u ELMY a pokračovat pak směrem ke statku. Během oprav prosím využívejte chodník na protější straně silnice. Děkujeme za pochopení.

 

Na závěr si dovolím prosbu. Běžte prosím k volbám a vyberte své zástupce. Koneckonců – jde nám všem o to, aby Rosice vzkvétaly a to nejmenší, co pro to můžete udělat, je zvolit ty, kteří to budou mít další čtyři roky jako svůj hlavní úkol. Děkuji vám!

Klidný čtvrtek a pohodový víkend vám přeje Andrea Trojanová, starostka Rosic

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu