Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,
v letošním roce jsme obnovili tradici udílení Cen města Rosice – ocenění aktivity těch, kteří napomáhají posilovat dobré jméno našeho města nebo se jinak zasloužili o jeho rozvoj. O oceněných rozhodlo v červnu zastupitelstvo a nyní bychom vás rádi pozvali na Koncert virtuózů, jehož součástí bude slavnostní předávání Cen města. Slavnost se uskuteční na státní svátek 28. října na rosickém zámku. Více informací o události najdete tady.

Pro ty, kdo nesledují jednání zastupitelstva, nabízíme přehled těch, kdo ocenění získali. Byli to: Veronika Veškrnová za přínos naší kultuře, Václav Patočka za jeho péči o místní sport, Jaroslava Burešová (in memoriam) za práci v kategorii výchova a vzdělání a Dobrovolný hasičský sbor Rosice za přínos v kategorii všeobecná veřejně prospěšná činnost.

Říjnová Rosa

Nenechte si ujít nové vydání Rosy. Dočtete se v něm o plánech nového ředitele ZŠ Rosice s naší základkou a o aktivitách rosických spolků a městských příspěvkových organizací. Přečíst si ji můžete zde.

 

Polétání nad Trojicí

SVČ Rosice pro vás a vaše ratolesti připravilo na sobotu super program. Na Trojici bude už tradiční Drakiáda, tak vezměte draky a nechte je pořádně proletět. Více informací najdete tady.

 

Hezký podzimní den vám přeje Andrea Trojanová, starostka Rosic

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu