Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

pokud jste tento měsíc četli Rosu, drželi jste v rukou nejlepší radniční zpravodaj v České republice. Rosa zvítězila v celostátní soutěži městských „novin“ v kategorii měst a obcí od 2 do 10 tisíc obyvatel, když uspěla v konkurenci více než 250 dalších periodik.

Jsme rádi, že se s vámi o tento úspěch můžeme podělit, a současně slíbit, že neusneme na pomyslných vavřínech a budeme ve snaze o zlepšování komunikace s vámi, občany, pokračovat. Úspěch Rosy nás k tomu pozitivně motivuje.

Chtěla bych poděkovat všem, kteří se na Rose jakkoli podílejí – hlavně její redakční radě, všem, kteří do ní svými články přispívají, a samozřejmě i vám, čtenářům, že jí každý měsíc listujete. Díky!

Pokud by vás zajímalo detailní hodnocení naší Rosy, najdete jej na webu zde.

Uzavírka polní cesty

Možná jste to už vyčetli na našem facebooku, ale pro jistotu to připomínáme i zde – cesta-necesta vedoucí polem mezi Cukrovarem a ulicí na Pomezí je uzavřena pro veškerou dopravu. Děkujeme za pochopení.

 

ZŠ Rosice hledá posilu

Na základce hledají nového kolegu, který by na částečný úvazek pracoval jako asistent pedagoga. Pokud máte o práci zájem nebo byste znali někoho, kdo by se toho rád ujal, podívejte se sem pro více informací.

 

Zdravím vás a přeji vám klidný zbytek pracovního týdne. Andrea Trojanová, starostka Rosic

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu