Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

rádi bychom vás informovali o možnostech, jak si díky pracovním nabídkám města vylepšit rodinný rozpočet. Místní a senátní volby jsou za námi, ale už v lednu nás čekají volby prezidentské. Již nyní nabízíme možnost členství ve volební komisi, které je honorováno až do výše 2 500 korun. Pokud máte zájem, stačí kontaktovat odbor vnitřní správy tady (paní Procházkovou nebo Baštařovou).

Zároveň hledáme nového kolegu nebo kolegyni na úklid – nástup je možný ihned a forma úvazku je pak na DPP nebo pracovní poměr na dobu určitou po dobu dočasné pracovní neschopnosti. Více informací naleznete zde.

Pokud by vás zajímala další volná místa, která nabízíme, najdete je přehledně tady.

Výročí 28. října oslavíme koncertem

Srdečně vás zveme na koncert virtuózů a na setkání u pomníku TGM. Čeká vás skvělý hudební zážitek. Vystoupení žáků ZUŠ Rosice pod širým nebem i následující slavnostní koncert v Hudebním sále rosického zámku. Více informací najdete tady.

 

Ustavující zastupitelstvo

Dnes (ve čtvrtek 20. října) se koná první povolební zasedání zastupitelstva, na kterém noví zastupitelé ze svého středu zvolí další vedení města. Jednání můžete sledovat online zde nebo se na něj můžete přijít podívat osobně. Začíná v 18 hodin v sále Zámeckého kulturního centra.

 

Krásný den vám přeje Lukáš Volánek, místostarosta Rosic

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu