Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

na konci minulého týdne se konalo první povolební zastupitelstvo, které zvolilo nové městské vedení. V něm společně se mnou zasednou také Lukáš Volánek (místostarosta, Rosice našima očima), Pavel Mecerod (radní, Nezávislí pro Rosice), Tomáš Pexa (radní, Nezávislí pro Rosice) a Petr Sůkal (radní, KDU-ČSL a n. pro Fajn Rosice).

Věřím, že se nám podaří dotáhnout rozjeté projekty, spustit další a se ctí se popasovat se vším, co nám další čtyři roky přinesou. Ještě jednou děkuji vám všem, kteří jste k volbám přišli a rozhodli jste tak o dalším směřování města. Vaši důvěru určitě nezklameme.

Oprava chodníku

Na ulici 1. května nyní opravujeme chodník. S tím souvisí také to, že zdarma za odvoz nabízíme původní betonovou dlažbu. V případě zájmu se stačí ozvat stavbyvedoucímu panu Kavulokovi (601 129 747).

 

Rosice krčemné

O místních hospodách a jejich historii bude příští čtvrtek přednášet RNDr. Dalibor Kolčava z Vlastivědného spolku Rosicko-Oslavansko. Určitě se přijďte podívat, bude to zajímavé povídání. Více informací naleznete zde.

 

Krásný podzimní den vám přeje Andrea Trojanová, rosická starostka

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu