Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

do předvánočního času už se nám tohle téma moc hodit nebude, tak prosím dovolte pár informací ke svozu odpadů v příštím roce už nyní. Termíny svozu komunálního odpadu budou prvním pololetí stejné jako letos. Přehledný svozový plán „na ledničku“ najdete na vloženém listu v lednové Rose.

Dále pracujeme na dvou novinkách, které mají za cíl snížit produkci komunálního opadu a pomoci nám snížit platby za likvidaci. Začátkem příštího roku přidáme na vybraná stanoviště separovaného odpadu popelnice, do kterých bude možné ukládat v petkách použitý jedlý olej. Dále připravujeme žádost o dotaci na popelnice na papír a plast do domácností. Od ledna vás proto budeme pravidelně informovat o tom, co pro lepší třídění odpadu můžeme společně udělat.

Rozsvícení vánočního stromu

Zveme vás na rozsvícení vánočního stromu, které se uskuteční už tuto neděli od 17 hodin na nádvoří zámku. Určitě ale bude lepší, když přijdete dřív. Budete mít větší šanci, na koupi památečního hrníčku na svařák. Více informací zde.

 

Zasedání zastupitelstva

V 18 hodin se dnes sejde ke svému druhému jednání rosické zastupitelstvo. Přijít se podívat můžete osobně nebo celé zasedání sledovat online tady.

 

Hezký den a začínající advent vám přeje Lukáš Volánek, místostarosta Rosic

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu