Město
Slatiňany

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Titulní obrázek

Vážení občané, přeji Vám pěkný den.

Datum: 7. 12. 2022

Pořadové číslo: 144/2022

 

1.
Město Slatiňany
Město Slatiňany Vás zve již tradičně na adventní čtvrtky, které se budou konat v muzeu Švýcárna 8., 15. a 22. prosince vždy od 8 do 17 hodin. Představí se Vám „Skleněné království“ – prodejní výstava ručně zpracovaných skleněných květin, figurek a šperků z českého skla. Nebude chybět ani betlém a vánoční tvořivé dílničky.


2.
Pila Vančura Chrast
Pila Vančura Chrast – bývalá dýhárna – nabízí k odběru dřevěné odřezky z pily na topení a palivové dříví. Akční cena za jeden žok odřezků je 690,-Kč. Dále je skladem suché palivové dříví, tvrdé rovnané palivové dříví. Dříví je možné zakoupit v pracovní dny na pile od 6 do 18 hodin, nebo objednat na telefonu 734 119 413.


3.
Město Slatiňany
Město Slatiňany Vás zve na Vánoční jarmark v sobotu 10. prosince od 10 do 17 hodin do okolí kostela sv. Martina a podzámčí. Čeká na Vás bohatý program, bohatá nabídka trhovců, jídlo a pití, rozsvícení Vánočního stromu a koledy, vánoční melodie zazní v kostele sv. Martina. Kostel sv. Martina bude otevřen po celý den. Možnost navštívit vánočně nazdobený zámek. Návštěva jarmarku Vás vánočně naladí.


4.
Město Slatiňany
Město Slatiňany Vás zve další Laskavý večer, na kterém vystoupí Herecká improvizační skupina Paleťáci. Show plná smíchu, o jejímž průběhu rozhodují diváci. Laskavý večer se koná ve čtvrtek 8. prosince od 19 hodin ve Společenském domě. Vstupné 60,-Kč.


5.
Město Slatiňany
Oznamujeme návštěvníkům knihovny a infocentra, že ve čtvrtek 8. prosince bude otevřeno jen do 11 hodin. Děkujeme za pochopení.

Přejít na web

Přílohy ke stažení

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu