Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

začátek nového roku je většinou plný výzev. Přeji vám, aby nadcházející dny přinesly naplnění vašich přání a abyste rok 2023 prožili ve zdraví a osobní spokojenosti.

Bylo by hezké ještě chvíli pokračovat ve slavnostní náladě. Rád bych vás proto pozval na novoroční koncert domácího pěveckého sboru. Tuto sobotu a neděli budou v Zámeckém kulturním centru vystupovat oblíbené Rosalky. Věřím, že vás jejich program udrží na sváteční vlně a symbolicky zahájí i rosický kulturní rok. Repertoár bude složen z vánočních spirituálů i populárních písní, které znáte. Odkaz na předprodej vstupenek naleznete tady.

Lednová Rosa

Nové vydání Rosy má název Zlomový rok pro zámek. Kromě rozhovoru s kastelánem se dočtete třeba o Jabloňové terase, působnosti městské policie nebo nových popelnicích na jedlý olej. Pokud byste si ji chtěli prolistovat i online, jako již tradičně tak můžete učinit tady.

 

Přesun zastávky linky S4

Kvůli poškození mostu v Brně budou od pondělí 9. ledna jezdit vlakové linky směrem na Rosice a Zastávku z brněnského dolního nádraží. Více se dozvíte přímo na webu IDS JMK na tomto odkazu.

 

Do roku 2023 vše dobré! Lukáš Volánek, místostarosta Rosic

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu