Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

v pátek a v sobotu budeme vybírat nového prezidenta či prezidentku. Každé volby jsou důležité. Volba hlavy státu je tou jedinou, která nás letos čeká. Zvolíme si člověka, který bude reprezentantem naší republiky. Nenechejme se ovlivnit nejrůznějšími průzkumy. Volme rozumem a srdcem. Informace tom, kde jsou volební místnosti a návod jak se volí, najdete na webu města právě tady.

Odvoz stromků

Vánoční stromky můžete odvézt do sběrného dvora. Kvalitně naporcované je můžete uložit i do popelnic na bioodpad nebo je položit u stanovišť na odpad separovaný. Pracovníci Rosických TS je dvakrát v týdnu odvážejí k následnému zpracování a likvidaci.

 

Hasičský ples

Závěrem mi dovolte tlumočit pozvánku na tradiční ples, který pořádají naši dobrovolní hasiči už tuto sobotu 14. ledna v KD Cristal. Po dlouhé covidové odmlce je to symbolický restart rosické plesové sezony. Příprava takovéto společenské akce je náročná a organizátoři si zaslouží poděkování. Ples si nenechejte ujít a hasiče podpořte vaší účastí. Více informací a vstupenky naleznete zde.

 

Hezký čtvrtek, šťastnou ruku a rozplesanou sobotu přeje Lukáš Volánek, místostarosta Rosic

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu