Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

jak by řekl klasik a jak praví titulek nového vydání eNovin – pořád je co dělat. Vezměte si třeba takový zámecký park. Loni na jaře jsme ho slavnostně otevřeli, a už tehdy jsme říkali, že na zvelebení ještě některá místa čekají. O úpravě jednoho takového prostoru bych vás dnes ráda informovala.

Těsně pod zámeckou zahradou teď najdete nově opravenou Žerotínovu přírodní školu – skromnější kamenný amfiteátr, který zde původně vznikl za první republiky. Jak vidíte, kamenické práce jsou hotové. Dokončují se terénní úpravy okolo. Počítáme s tím, že na jaro to pro vás bude nachystané, abyste mohli v klidu posedět.

Kurzy šití od SVČ

Chcete si rozšířit svoje dovednosti? Máte příležitost – SVČ Rosice nabízí kurzy šití pro všechny věkové kategorie, které se budou konat v otevřené dílně na Kamínkách. Bližší informace včetně přihlášky do kurzu najdete po kliknutí sem.

 

Výsledky prezidentských voleb v Rosicích

Pokud ještě nevíte, jak dopadlo první kolo prezidentských voleb v Rosicích, můžete se podívat na web Českého statistického úřadu, který údaje shromažďuje. Na odkazu zde najdete výsledky pohromadě.

 

Pěkný den a pohodový zbytek týdne přeje Andrea Trojanová, starostka Rosic

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu