Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

také letos budeme Cenami města Rosice oceňovat významné osobnosti, které svojí aktivitou přispěly k rozvoji našeho města nebo posilování jeho dobrého jména. Jednoduše chceme, aby na ty, kteří se usilovně starají, bylo v dobrém vidět a byli za to oceněni. Stejně jako loni se na vás proto obracíme s jednoduchou prosbou – pokud víte o někom, kdo by si podle vás Cenu města zasloužil, na ocenění jej navrhněte. Určitě o někom šikovném víte! Je to jednoduché. Stačí se podívat k nám na web a postupovat podle návodu.

Abychom vás trošku motivovali, tak letos vylosujeme ze všech došlých nominací tři šťastlivce, kteří získají rovnou dva volné lístky do našeho Kina Panorama. Díky, že se zapojíte!

Maškarní karneval

Pěkná akce pro děti a jejich rodiče je připravena už na tuto sobotu, kdy se můžete těšit na Maškarní karneval. Čeká na vás tombola o zajímavé ceny a dílničky. Více informací najdete zde.

 

Důležité info k volbám

V pátek a v sobotu se koná druhé kolo prezidentských voleb. Pokud se k nim chystáte jít, mějte prosím na paměti, že hlasovací lístky obdržíte až ve volební místnosti. Před druhým kolem se do schránek neroznáší.

 

Zdravím vás a přeji pěkný den! Andrea Trojanová, starostka Rosic

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu