Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

přesto, že spousta měst zvedá poplatky za svoz odpadu, Rosice zatím nezdražují. Aby se nám však podařilo držet ceny v rozumné výši i v budoucnu, musíme nakládat s odpadem zodpovědně. Klíčovým faktorem, který kompenzuje náklady na likvidaci je schopnost obyvatel města vytřídit co nejvíce odpadu. Rozhodli jsme se, že pomůžeme s osvětou a spouštíme informační kampaň s názvem „Třídíš. Šetříš!“.

Chystáme se vás informovat o způsobech separace i odpadovém hospodářství. Chceme vám ukázat, že třídit odpad se vyplatí. Určitě zjistíte, že je to snazší, než byste si mysleli. Na našich sítích, v Rose nebo eNovinách tak budete pravidelně nacházet obsah, který se bude této problematice věnovat. Děkuji všem, kterým není lhostejné, v jakém stavu zanecháme životní prostředí dalším generacím.

Hezký den a pohodový víkend přeje Lukáš Volánek, místostarosta Rosic

Další novinky

Únorová Rosa

Tento týden si můžete přečíst nejnovější vydání Rosy. Vychází totiž druhé letošní číslo. Tradičně je najdete ve svých schránkách nebo na webu zde.

 

Trošku jiné eNoviny

Pokud jste dočetli až sem, jistě jste zaznamenali změnu grafické podoby pravidelných eNovin. Upravili jsme je na základě vašich připomínek a věříme, že se vám budou líbit.

 
 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu