Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

začíná dlouho odkládaná stavba kanalizace na Zbýšovské. Začínáme v pondělí 20. února po svozu odpadů, a to na křižovatce s ulicí Dr. Živánského. Postupovat se bude směrem ke včelařskému muzeu a během stavby bude křižovatka uzavřena. Mimo pracovní dobu se budeme snažit umožnit průjezd osobních vozidel a zároveň budeme usilovat o co nejrychlejší dokončení stavby. Počítáme s tím, že tento úsek by měl být hotov do konce března. Pod uzavřenou částí ulice bude pro domácnosti, ke kterým se nedostanou popeláři, umístěn kontejner na komunální odpad.

Chápeme, že stavba bude představovat jistou míru dočasného nepohodlí, ale prosíme o trpělivost a ohleduplné parkování. Na budování kanálů budou navazovat opravy dalších sítí. Opravy povrchů budou až závěrečnou fází této investiční akce.

Hezký den vám přeje Lukáš Volánek, místostarosta Rosic

Další novinky

Koňácký bál

Přijďte si vyhodit z kopýtka! Tuto sobotu se bude konat v sále ZKC Koňácký bál se skupinou Seveři. Více informací a lístky v předprodeji seženete tady.

 

Oprava trati v Rosicích

Do příštího vydání Rosy chystáme speciální článek o probíhající opravě železniční trati. Pokud vás k tomu cokoliv zajímá, můžete se zeptat v diskuzi přímo zde na našem Facebooku.

 
 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu