Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

dnešní první zpráva se týká opravy Palackého náměstí. Od pondělí 13. března zde bude probíhat výměna poklopů vodovodů a oprava dlažby na vozovce. Kamenná dlažba byla na náměstí položena před dvaceti lety a intenzita dopravy se na ní po letech podepsala. Začátek opravy jsme naplánovali na jarní prázdniny, kdy očekáváme menší provoz. Budeme se snažit, aby vás práce na komunikaci při cestách do centra města zatěžovaly co nejméně. Omezení se navíc bude týkat pouze několika desítek metrů a pracovní místo se bude postupně posouvat po náměstí.

Stejně jako při podobných akcích bych vás ráda požádala o ohleduplnost a pochopení. Oprava by měla být dokončena do dvou až tří týdnů. Děkuji!

Zdravím vás a přeji pěkný den! Andrea Trojanová, starostka Rosic

Další novinky

Stand-up comedy v ZKC

Dnes bude rosické ZKC od 19 hodin hostit stand-up comedy vystoupení. Pokud nemáte na večer žádný plán, neváhejte a kupte si lístky. Rychle ubývají. Více se dozvíte zde.

 

Pozor na energošmejdy

Nedělá nám to radost, ale musíme vás varovat před zvýšenou aktivitou tzv. energošmejdů, kteří zneužívají důvěřivosti lidí. K tomu pro vás máme další informace tady.

 
 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu