Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

máme pro vás další aktuální informace o zdvojkolejnění železniční trati, na němž se pracuje i v Rosicích. Všechno jsme pro vás ve zjednodušené verzi sepsali sem, případně si můžete přečíst informace přímo od zhotovitele tady. Vše se do našich krátkých eNovin totiž nevejde.

V textech se dozvíte, kdy má být celá akce hotová, kdy bude úplná výluka a zavedena náhradní autobusová doprava nebo jak to bude s náhradní výsadbou za vykácenou zeleň. Pokud jste si ještě náhodou nestihli přečíst březnovou Rosu, určitě do ní mrkněte, protože tam jsme odpovídali na nejčastější dotazy k celé investiční akci.

Nevysypané koše na nástupišti a odpadky, které se pravidelně objevují u nádražní budovy soustavně reklamujeme u Správy železnic. Zatím bohužel bez kýženého výsledku.

Pěkné jarní dny vám přeje Lukáš Volánek, místostarosta Rosic

Další novinky

Otevřená keramická dílna

Díky spolupráci SVČ Rosice a Zdravého města Rosice máte už zítra šanci zdarma navštívit keramickou dílnu a vyrobit si něco hezkého. Více informací najdete tady.

 

Co si zajít do kina?

Počasí je nevyzpytatelné, ale kino je jistota. Pokud by tak vaše plány naboural nečekaný déšť, mrkněte na program rosického kina. Určitě si něco vyberete.

 
 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu