Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

největší investiční akcí, která v současnosti probíhá, je bezesporu stavba nového pracoviště základní školy na Kamínkách. Rádi bychom vás informovali o jejím průběhu.

Stavební práce by měly být hotové nejpozději do konce letošního kalendářního roku. Následovat bude vyřízení dalších nutných povolení a zápisů do rejstříků. Usilovali jsme o dřívější termín, ale průběh soutěže se bohužel nešťastně zkomplikoval. Na základě aktuální situace jsme se proto s vedením školy rozhodli „netlačit“ na stěhování v polovině příštího školního roku, ale novou školu komfortně připravit na zahájení školního roku 2024/2025. Věříme, že to je v dané situaci nejlepší možné řešení. Více informací k tomu najdete tady.

Hezký prodloužený víkend přeje Lukáš Volánek, místostarosta Rosic

Další novinky

Pálení čarodějnic

Nadcházející neděle bude patřit tradičnímu pálení čarodějnic. Možná se vám bude hodit přehled míst, kde si je můžete v Rosicích užít. Najdete jej tady.

 

Žehnání motorek

Zveme vás také na druhé žehnání jednostopých vozidel, které bude v pondělí od 15 hodin na zámeckém nádvoří. Zúčastnění motorkáři získají od pořadatelů milou pozornost. Více se dozvíte zde.

 
 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu