Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

když to svítí, je to dobré, když levněji, je to ještě lepší. Spustili jsme další fázi obnovy veřejného osvětlení. V jejím průběhu budeme měnit lampy v lokalitách „za kolejemi“, na sídlišti Kamínky či v ulicích Tyršova a Sportovní. Na stávajících sloupech osadíme nová a úspornější svítidla.

I na tuto etapu se nám podařilo získat dotaci, takže šetříme vlastně dvakrát. Za výdaje z rozpočtu na pořízení světel i za následný provoz. Tato akce by měla být hotova do konce června, poté bude potřeba vyměnit zhruba 500 zbývajících svítidel. Kompletní obnovu osvětlení bychom chtěli stihnout do konce příštího roku.

Pěkný den vám přeje Lukáš Volánek, místostarosta Rosic

Další novinky

Poplatky za odpady

Připomínáme splatnost poplatku za odpady. Termín splatnosti je 31. května a platí pro občany, vlastníky nemovitostí i pro živnostníky zapojené do systému města. Jak na to, se dozvíte zde.

 

ZUŠ open

Přijďte si poslechnout koncert konaný v rámci festivalu základních uměleckých škol. Zveme vás na pátek 19. května. Od 17 hodin na zámecké nádvoří. Více informací najdete tady.

 

Divadelní kvíz, zajímavou muziku a linecký si můžete užít na vzpomínkové akci divadla Prádelna – Přátelská setkání. V sobotu 27. května od 17 hodin. Více se dozvíte tady.

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu