Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

pomalu začíná léto, což bohužel znamená také to, že se naplno rozjíždí stavební sezona na českých silnicích. Nás v Rosicích se letos dotkne bohužel více, než je obvyklé.

K probíhající stavbě na Trávníkách se totiž od příštího čtvrtka přidá také oprava mostu v křižovatce Na Mýtě, kterou bude realizovat Ředitelství silnic a dálnic. Nedělá nám to žádnou radost, ale opravit se to musí. Chceme vám to proto dát alespoň s předstihem vědět, ať s tím můžete počítat. Práce Na Mýtě by měly mít naštěstí rychlejší průběh a měly by skončit těsně před začátkem letních prázdnin.

Určitě vás k tomu bude zajímat víc informací, a proto jsme je pro vás připravili zde na Facebooku nebo tady na webu města. Děkuji, že se na ně podíváte.

Zdravím vás a přeji klidný zbytek týdne. Lukáš Volánek, místostarosta města

Další novinky

Den dětí se SVČ Rosice

SVČ Rosice slaví a vy můžete se svými dětmi s nimi. Srdečně vás zveme na Den dětí, který se uskuteční tuto sobotu 27. května od 15 hodin na zámeckém nádvoří. Více zde.

 

Volné místo

Na ekonomický odbor městského úřadu hledáme kolegu nebo kolegyni na dobu neurčitou. Pokud byste měli o nabídku práce zájem, všechny informace naleznete tady.

 
 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu