Město
Slatiňany

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Titulní obrázek

Vážení a milí spoluobčané, přejeme Vám pěkný den.

Datum: 31. 5. 2023

Pořadové číslo: 59/2023


1.
Prodejna zdravé výživy
Ve čtvrtek 1. června 2023 se v prodejně zdravé výživy u Štěpánky koná ochutnávka grilovacích omáček a ovocných šťáv české firmy Frujo.

2.
Město Slatiňany
Ve čtvrtek 8. června, se na dvoře MÚ koná od 9:00 hod do 17:00 hod sbírka použitého ošacení a potřeb do domácnosti pro Diakonii Broumov.
Podrobnější informace naleznete na internetových stránkách města.

3.
ZUŠ Slatiňany
Na ZUŠ Slatiňany probíhá od 22. května do 23. června 2023 zápis nových žáků. Přijímány jsou děti od 5 let na základě úspěšného vykonání talentové zkoušky do výše naplnění cílené kapacity školy a do naplnění jednotlivých oborů a nástrojů. O přijetí žáka rozhoduje ředitel školy.

4.
DSS Slatiňany
DSS Slatiňany Vás zve na prodejní výstavu obrazů „Kreslím, tedy jsem“. Výstava se koná v kavárně Atrium v Chrudimi od 1. června do 31. července 2023.

5.
Město Slatiňany
Od 29. května 2023 bude zahájena stavba – Výměna vzduchotechnické jednotky ve Školní jídelně ve Slatiňanech.
Stavba se plánuje dokončit do konce srpna letošního roku. Z tohoto důvodu bude část hřiště v ulici Nerudova uzavřena. Jedna herní sestava bude oplocená a nebude k ní přístup.
Tímto žádáme všechny, kteří hřiště navštíví, aby zákaz respektovali a u oplocení se z důvodu bezpečnosti zbytečně nezdržovali.
Děkujeme za pochopení.

6.
Zámek Slatiňany
V neděli 4. června 2023 se koná rodinné odpoledne u Auerspergů v zahradě slatiňanského zámku. Od 13 hodin se na vás bude těšit knížecí rodina se služebnictvem. Čeká Vás bohatý program, občerstvení zajištěno. Vstupné na akci je 100,- Kč, děti do 6-ti let zdarma. Akce se koná pouze za příznivého počasí.

7.
Město Slatiňany
Město Slatiňany nabízí k prodeji dětskou herní sestavu Lukas 145 S. Sestava z r. 2014 je umístěna v místní části Kunčí. Podmínkou odprodeje je demontáž a vlastní odvoz sestavy.
Cenové nabídky zasílejte na adresu Městský úřad Slatiňany, T. G. Masaryka 36, 538 21 Slatiňany, nebo na e-mail: j.melicharova@slatinany.cz do 2. června 2023.
V případě více zájemců bude sestava prodána vyšší nabídce.

Přejít na web

Přílohy ke stažení

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu