Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

tradiční Rosická póť připadá už na tento víkend. Během ní se můžete těšit na páteční Noc kostelů nebo Předpouťovou zábavu. V sobotu je pak jasným vrcholem festival Rozsvícená Trojice, na kterém vás čeká hodně hudby, a ještě víc zábavy. V závěru dne vystoupí slovenská kapela Banda.

Neděle se odehraje v klidnějším rytmu. Po ranní a dopolední mši svaté vás čeká spousta lákadel na jarmarku, který bude na Žerotínově a Palackého náměstí. Stejně jako loni budou obě náměstí úplně uzavřena pro automobilovou dopravu. Během nedělního pouťového odpoledne potom v zámeckém parku zahraje cimbálka Omičan. Úplný program najdete na plakátu tady.

Budu se těšit na pouti a přeji vám pěkný den! Andrea Trojanová, starostka Rosic

Další novinky

Červnová Rosa

Než začne pouť, můžete si přečíst novou Rosu, která vychází právě dnes. Jako již tradičně také v elektronické verzi, kterou najdete zde.

 

Přibývají další

Minulý týden jsme vám psali o volném pracovním místě na úřadě. Dnes si to dovolíme rozšířit. Přibyly nám tam další otevřené pozice, tak se podívejte.

 

Závěrem vás chceme upozornit na rozsáhlejší přerušení dodávek elektřiny 6., 7. a 28. června. Více informací naleznete zde.

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu