Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

možná jste už zaznamenali novinku, která nám v komunikaci s vámi dosud chyběla a kterou nyní spouštíme. Přinášíme vám nový Rosický videozpravodaj.

V polovině každého měsíce se v kratším videu dozvíte, co se v Rosicích událo a co se chystá. Naším cílem je vám dát další možnost, jak se o dění ve městě dozvědět v jednoduché formě něco navíc. S rosickým videozpravodajem se setkáte na našich sociálních sítích a v RKTV, kde bude zařazen v pravidelných vysílacích časech před zpravodaj Mikroregionu Kahan.

Úvodním vydáním vás provedeme s paní starostkou, ale v těch dalších už chceme, abyste se o dění v Rosicích dozvídali také do kolegů z dalších příspěvkových organizací, zástupců spolků nebo třeba radních. První vydání můžete sledovat zde.

Příjemný zbytek pracovního týdne přeje Lukáš Volánek, místostarosta Rosic

Další novinky

Nabídka kroužků

Pokud dáváte své děti během školního roku do kroužků, tak neváhejte ani chvíli. SVČ Rosice otevřelo jejich nabídku na svém portálu. Mrkněte sem.

 

Most u Penamu. Zase.

Toto pondělí pokročila oprava mostu u Penamu. Most je nyní uzavřen a je potřeba využívat náhradní trasy. Děkujeme za pochopení. Kompletní informace najdete zde.

 
 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu