Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

léto je v plném proudu, a proto bych vás v dnešních eNovinách ráda pozvala na místní akce, kterými si můžete zpříjemnit trávení druhé poloviny prázdnin přímo v Rosicích. O té hlavní se dočtete zde, o dvou dalších pak dole v novinkách.

Největší rosickou kulturní událostí bude v srpnu již třetí ročník populární akce pro celou rodinu s názvem Zámek v obležení. V sobotu 19. srpna bude nádvoří rosického zámku plné vojenské techniky, kterou si budete moci vy i vaše ratolesti prohlédnout. K tomu se pod zámkem na kolbišti uskuteční dynamická ukázka historické vojenské techniky a letošní novinkou bude i prezentace techniky a výzbroje české armády. Samozřejmostí jsou prohlídkové okruhy zámku, které budou plně v provozu včetně prohlídek protiatomového krytu.

Určitě se přijďte podívat! Pokud vás zajímá víc, událost na Facebooku najdete tady. Jste-li spíš na tradiční plakát zvoucí na akci, máme ho pro vás zde.

Pohodové prázdniny přeje Andrea Trojanová, starostka Rosic

Další novinky

Lukostřelecké zápolení

Tuto sobotu budou na kolbišti pod zámkem soutěžit lukostřelci. Začátek je v pravé poledne a vstupné se neplatí. Více se dozvíte zde.

 

Přání k narozeninám

Večer 2. srpna od 21 hodin patří rosickému letnímu kinu. Tentokrát se promítá film Přání k narozeninám a vy jste srdečně zváni. Lístky jsou k mání tady.

 
 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu