Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

přinášíme dobrou zprávu. Práce na opravě silničního mostu přes Bobravu probíhají dle harmonogramu a budou hotovy nejpozději do plánované výluky vlaků. V září navíc začne stavba kanalizace a oprava vodovodu v ulici 1. května, čímž navážeme na rekonstrukci mostu a využijeme tím uzavírku silnice v této části města.

Starousedlíci se nás také ptají, jaký osud čeká pískovcové kvádry, které tvoří prostřední mostní pilíř. Kvalitní materiál chceme zachránit před uložením na skládku, a proto jsme se domluvili se zhotovitelem stavby, že stavbaři zmíněný pilíř rozeberou a materiál nám odevzdají k umístění na naši deponii. To by se mělo dít právě v těchto dnech. Rádi bychom mu totiž vdechli nový život při některé z plánovaných investičních akcí.

Přeji slunečný zbytek prázdnin! Lukáš Volánek, místostarosta

Další novinky

Hody se blíží!

Letošní hody se uskuteční v posledním prázdninovém víkendu. Dobře si to datum poznamenejte. Naše chasa se na vás moc těší! Čtěte tady.

 

Nabídka práce

Opět pro vás máme nabídku práce na Městském úřadě Rosice. Konkrétně v oblasti ICT a na sociálním odboru. Více se dozvíte zde, tak klikněte.

 
 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu