Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

v pátek odpoledne postaví rosická chasa máju a večer začne pátý ročník obnovených Rosických hodů. Hodové veselí nastartuje taneční zábava s kapelou Tremolo, na kterou o víkendu naváže hlavní hodový program. Určitě se máme na co těšit, a proto mi dovolte vás jménem pořadatelů na letošní hody pozvat.

Sobota bude probíhat v tradičním duchu, kdy si chasa vyzvedne stárky, od starostky na radnici získá hodové právo a v kostele poté požádá o požehnání. Od čtyř odpoledne se bude tančit na odpolední a večerní zábavě při doprovodu dechovky Galánka.

Prostě a jednoduše – v Rosicích se bude o víkendu juchat a budeme moc rádi, když se k tomu veselí přidáte také. Až se pak bude chasa ptát „Čí só hody?“, budete si moci zakřičet „naše!“. Díky všem podporovatelům této vydařené kulturní akce. Více se dozvíte tady.

Tak na viděnou na hodech! Pěkný den přeje Lukáš Volánek, místostarosta Rosic

Další novinky

Novinky u Rákosníčka

Rákosníčkovo hřiště na Husovce dostalo pár fajn novinek. Nově k němu vedou dlážděné cesty a před sluníčkem jej chrání zastínění. Více tady.

 

Den pro děti

Vezměte své školou povinné ratolesti a zpříjemněte jim první školní den na Dni pro děti. Čeká na vás hodně zábavných atrakcí. Mrkněte sem.

 
 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu