Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

vůně česneku letos již po patnácté bude vábit návštěvníky oblíbeného, originálního a pro Rosice typického festivalu – Česnekovek. Ty jsou doslova za rohem. Tedy, spíš „za pátkem“, protože se na vás těšíme už tuhle sobotu od 8 hodin.

Bavit se bude určitě každý. Chcete si nakoupit něco dobrot? Není problém, hned z rána začínáme farmářským trhem, který je pro vás jako dělaný. Přejete si spíš zhlédnout divadlo nebo poslechnout hudbu? Samozřejmost! Na Česnekovkách na vás čeká také lidová hudba, divadelní vystoupení nebo folk-rocková muzika.

Srdečně vás zvu a doufám, že si tuhle radost přijdete užít. Není potřeba nad tím moc přemýšlet. Prostě vyrazte tam, kam vás nos povede – na nádvoří rosického zámku. Další informace se dozvíte tady.

Přeji vám krásný víkend! Andrea Trojanová, starostka Rosic

Další novinky

Pomoc s dotacemi

Chcete požádat o dotace na energetické úspory v nízkopříjmových domácnostech a nevíte, jak na to? Rádi vám s tím zdarma pomůžeme. Více tady.

 

Zahájili jsme školní rok

Všem školákům, jejich rodičům, učitelkám a učitelům přejeme úspěšný školní rok! A navíc pro vás máme pár fotek z vítání prvňáčků. Přímo zde.

 
 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu