Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

nejnovější investiční akcí, do které jsme se pustili, je budování nové kanalizace na ulici 1. května. Současně se stavbou kanalizace budou opraveny vodovodní přípojky k jednotlivým nemovitostem. Využíváme souběhu prací s opravou mostu u Penamu a uzavírka ulice platí od dnešního dne a začíná u křižovatky s ulicí Úvoz. Rezidentům bude vjezd do uzavřeného úseku umožněn, pokud to aktuálně probíhající práce dovolí. Průchod pro pěší je zachován, jen je třeba dbát zvýšené opatrnosti při pohybu na stavbě.  

Na opravu kanalizace naváže oprava povrchů chodníků. Všem předem moc děkujeme za ohleduplnost a pochopení.

Pěkný den vám přeje Andrea Trojanová, starostka Rosic

Další novinky

Nový díl

Nestihli jste se podívat? Tak to rychle napravte. Zářijový díl rosického videozpravodaje je venku a najdete ho tady. Určitě stojí za to.

 

Lesák a další

Na úřadě hledají kolegu, který si vezme na starost lesní hospodářství. Další volné pozice naleznete, když mrknete na nabídku práce.

 

Závěrem bychom vás rádi pozvali na zasedání zastupitelstva města, a to dnes od 18 hodin. Sledovat jej můžete tady. Vezměte prosím taky na vědomí, že zítra, tedy v pátek 21. září, bude z technických důvodů uzavřen MěÚ Rosice. Děkujeme za pochopení!

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu