Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

některé investiční akce vypadají jako zakleté – své o tom víme i my, kteří bydlíme v lokalitě ulice Zbýšovská. Plánované opravy tam skoro tři roky brzdila přespolní stěžovatelka a po náročné rekonstrukci vody a budování kanalizace včetně nových dešťových vpustí se pomalu dostáváme do finále první etapy. Tento týden se na Zbýšovské dokončují obrubníky, pak bude následovat kamenivo spojené cementem a nejpozději na konci října bude položena první vrstva asfaltu a provizorně dodlážděny překopy chodníků.

Úplně hotovo budeme mít, až svou část práce splní provozovatel elektrické sítě a dokončí rekonstrukci nízkého napětí – my pak budeme moci navázat poslední asfaltovou vrstvou a opravou chodníků a vjezdů. Věříme, že slíbené práce na elektrice začnou na jaře příštího roku a že všichni budeme spokojeně jezdit po rovné silnici bez výmolů a chodit po nové dlažbě.

Všem Podtrojičákům díky za trpělivost a pochopení, taky to chceme mít konečně hotové.

Zdravím vás a přeji hezké sváteční volno! Lukáš Volánek, místostarosta Rosic

Další novinky

Čtvrteční LiStOVáNí

Pokud nemáte program na čtvrteční večer, zkuste LiStOVáNí v Kině Panorama. Určitě se vám trocha té Literární hysterie bude líbit. Více zde.

 

Ohlédnutí za Cenami města

Z předávání Cen města Rosice pro vás máme fotoreportáž Karolíny Jampolska. Nestyďte se kliknout sem a mrkněte, jak se to letos podařilo.

 
 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu