Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

i ve městech naší velikosti je toho spousta, co se může rozbít, pokazit nebo prostě přestat fungovat. Od nesvítící lampy veřejného osvětlení, rozbité lavičky, chybějící nebo naopak přebývající dopravní značení až po propadliny v chodnících či vozovkách.

Mnozí z vás nás už na podobné záležitosti, kterých si ve městě všimnou, upozorňují prostřednictvím mobilní aplikace. Díky! Čím dříve se o problému dozvíme, tím rychleji ho totiž můžeme řešit.

Proto bychom dnes rádi mobilní aplikaci přiblížili i těm, kteří ještě o možnosti hlášení závad rovnou z mobilu neví. Jak funguje? Přes aplikaci Munipolis stačí podnět vyfotit, označit místo, kde se nachází a dát nám vědět. My už se na to podíváme a zařídíme řešení. Pokud tuhle vychytávku ještě nemáte, stáhněte si ji tady.

Díky, že se zajímáte! Andrea Trojanová, starostka Rosic

Další novinky

Říjnové čtení

Jako již tradičně bychom vás v prvních eNovinách v měsíci rádi pozvali k přečtení nového vydání Rosy. Na říjnovou mrkněte sem.

 

DigiDěti

Zveme vás na besedu Digiděti, která vám pomůže zorientovat se v tom, jak moderní technologie ovlivňují život vašich potomků. Více zde.

 

Jako město Rosice jsme v online hlasování podpořili jediný projekt z Brněnska, který se dostal do finále soutěže Regiostars 2023. Pokud byste se k nám chtěli přidat, hlasujte zde pro projekt Junior Centrum Excelence SŠ Čichnova v Brně-Komíně. Děkujeme!

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu