Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

tuhle disciplínu jsme si určitě zkusili každý – brblání u piva nad poměry mezi sousedy, ve městě nebo celé zemi. Nezáleží, co se zrovna řeší, společné je pouze to, že v drtivé většině případů se tím k řešení problému moc nepřiblížíme.

Proto bychom vás dnes rádi pozvali na akci, kde svým nápadem nebo postřehem skutečně můžete přispět k rozvoji našeho města. Na 9. listopadu společně se Zdravým městem Rosice chystáme Veřejné fórum. Budete na něm moci vyjádřit své názory na cokoliv, co vás ve městě trápí či zajímá, upozornit na problémy, které by zasloužily řešení a třeba se na ně ještě nedostalo.

Přijďte nám říct, co si myslíte. Připraveno bude menší občerstvení, tombola, výstava děl kroužků SVČ a pro ratolesti hernička. Moc rádi se tam s vámi potkáme! Více informací najdete tady. A když nám na Facebooku kliknete účast na události zde, budeme rádi. Díky!

Těším se na setkání na fóru a zdravím vás! Andrea Trojanová, starostka Rosic

Další novinky

Oživlý zámek

Kostýmované prohlídky nebo živé scénky. V sobotu na vás čeká další pokračování mimořádně populární akce Oživlý zámek. Pro další info mrkněte sem.

 

Farmářský trh

Poslední letošní farmářský trh se chystá na tuto neděli. Přijďte si nakoupit nebo jen užít podzimní atmosféru. Určitě se budete bavit. Více najdete tady.

 
 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu