Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

práce na ulici 1. května, kde využíváme uzavírku mostu k současné rekonstrukci ulice, jsou v plném proudu. Dnes máme 2. listopadu a ráda bych vám napsala, jak akce pokračuje, protože se pomalu blížíme k cíli.

Práce na kanalizaci postoupily do závěrečné fáze, bohužel však nyní probíhají v místě, kde je nejužší silnice. Z tohoto důvodu sem nebude možné ve směru od Tetčic zajíždět, a to ani pro místní. Úplná uzavírka bude trvat maximálně týden, všem tamním obyvatelům to stavaři dali vědět letákem do schránek. S omluvou věřím, že tuto dílčí komplikaci zvládneme.

Ta hlavní a dobrá zpráva je, že od 6. listopadu začínají práce na opravě chodníků a postupně také na rekonstrukci povrchu silnice. Počítáme s tím, že by mělo být hotovo před Vánoci, aby bylo možné komunikaci zprůjezdnit.

Přeji hezké barevné podzimní dny! Andrea Trojanová, starostka Rosic

Další novinky

Hledáte práci?

Opět se nám uvolnilo několik pracovních míst, která bychom vám rádi nabídli. Pokud hledáte nějakou změnu, zkuste mrknout sem.

 

Rosickou nocí

Soutěž plná hádanek a rébusů čeká na všechny účastníky páteční akce Rosickou nocí, kterou pořádá SVČ Rosice. Jdete do toho? Více zde.

 
 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu