Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

spousta z vás nám píše, ptá se, zajímá se a my jsme za to moc rádi. Dnes bychom vám proto chtěli dát vědět o konkrétních možnostech, jak můžete dění v našem městě ovlivnit.

Pro všechny z vás, kteří rádi přispějí dobrým nápadem, je tady už dříve zmiňované Veřejné fórum. Koná se dnes od 17:30, a proto mi dovolte vás na něj co nejsrdečněji pozvat. Za inspiraci, kterou tam přinesete, budeme moc rádi. Více informací o akci najdete zde.

Pokud jste spíš na pomoc rukama, budeme rádi, když se přidáte k dobrovolnické akci, během níž budeme vysazovat trvalkový záhon před vstupem na hřbitov. Uskuteční se 17. listopadu dopoledne od 9:00. Máte-li chuť se zapojit, ozvěte se prosím panu Romanovi Dvořáčkovi na číslo 776 775 944 nebo e-mail info@exterier-design.cz.

Těším se, že se potkáme na Veřejném fóru, na Koštu nebo při sázení trvalek!

Lukáš Volánek, místostarosta Rosic

Další novinky

Svatomartinský košt

Svatého Martina letos příhodně vychází na sobotu, tak doufáme, že si jeho oslavy přijdete užít. Zveme na Svatomartinský košt a moc rádi vás tam uvidíme! Více zde.

 

Mňága a Žďorp v Rosicích

V pátek určitě přijďte podpořit muzikanty z Velmezu. Mňága a Žďorp budou poprvé v KD Cristal a vy můžete být u toho. Další info tady.

 
 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu