Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

letí to. Výlohy i reklamní letáky na nás křičí, že se rychle blíží Vánoce. Ve spolupráci se Zámkem Rosice, KICem a SVČ jsme připravili program plný kultury a setkávání, který vám zpříjemní adventní čas i u nás v Rosicích.

První velkou akcí, na kterou vás chceme pozvat v tomto vydání eNovin, bude rozsvícení vánočního stromu. Letos se sejdeme první adventní neděli, 3. prosince na nádvoří rosického zámku, a to od 16 hodin. Čekají tam na vás divadlo, muzika a tradiční svařák. Více informací k rozsvěcení vánočního stromu se dozvíte tady a budeme moc rádi, když si najdete chvíli a přijdete jej rozsvítit s námi.

O dalších akcích Rosického adventu se rozepíšeme příště. Zatím se můžete podívat na kompletní přehled přímo sem.

Doufám, že se vám daří předvánoční shon zvládat v pohodovém tempu.

Přeji krásný den! Lukáš Volánek, místostarosta Rosic

Další novinky

Listopadové ohlédnutí

Tři minuty měsíčně vám postačí na to, abyste zjistili, co se v Rosicích děje. Přinášíme vám další díl Rosického videozpravodaje. Najdete jej tady.

 

Literární stand–up

Rovnou třináct povídek přiveze do Rosic populární stand-up komik Pavel Tomeš. A to už dnes od 19 hodin. Tak pokud nemáte program, určitě klikněte sem.

 

Jestliže vás více zajímá místní dění, můžete z pohodlí vašeho domova sledovat dnešní jednání zastupitelstva. Přímo zde. Začínáme v 18 hodin.

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu