Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

po necelém půlroce prací na mostu přes Bobravu u nádraží můžeme konečně říct, že se celá akce blíží do zdárného finále a brzy se dočkáme zprůjezdnění celého úseku.

To není jediná dobrá zpráva. Současně s opravou mostu jsme ve spolupráci se Svazkem vodovodů a kanalizací a Vodárenskou společností opravili kanalizaci a vodovodní přípojky na ulici 1. května, čímž jsme se vyhnuli nutnosti kvůli těmto opravám na daném úseku omezovat dopravu někdy v budoucnu znovu.

Při koordinaci těchto investičních akcí jsme se snažili, aby práce neomezovaly řidiče víc, než by bylo nutné. Teď už se jen pracuje na finální pokládce asfaltu, drobných dodělávkách a instalaci bezpečnostních prvků. Počítáme s tím, že se „po novém“ projedeme ještě do Vánoc.

Děkujeme všem, hlavně místním, kteří nesli komplikace spojené s těmito investičními akcemi především, a doufám, že vše nové bude dobře sloužit.

Hezké adventní dny přeje Andrea Trojanová, starostka Rosic

Další novinky

Rozsviťme ho!

V neděli se od 16 hodin potkáme na nádvoří zámku! Budeme rozsvěcovat vánoční strom. Navíc si tam budete moci pořídit hezkou památku.

 

Rosa v prosinci

Tento měsíc přišla o něco dřív, ale na kvalitě jí to vůbec neubralo! Vychází prosincová Rosa, kterou si můžete tradičně přečíst také online zde.

 
 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu