Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

jak říkají naše knihovnice – ve chmurném únoru to chce něco pestrého. Proto přijměte srdečné pozvání na výstavu, která je věnována umění „šikovných rosických bab“. Je jedno, jestli jde o pletení, háčkování, vyšívání nebo jiné techniky. Tyhle dámy umí udělat svět kolem sebe mnohem hezčí.

Výstavu s názvem Šikovné baby můžete v prostorách knihovny navštívit od tohoto pátku. Myslím, že vás překvapí, co všechno dokáže pár tvořivých rukou vyrobit.

Vernisáž výstavy se uskuteční v pátek 2. února od 16 hodin v knihovně. K vidění bude něco pestrého, k zakousnutí něco dobrého a k pobavení něco vtipného. Výpravu za kulturou si můžete spojit s výběrem zajímavé knížky. Čas dlouhých večerů totiž ještě neskončil. Více informací si o výstavě můžete přečíst zde.

Ať se vám vydaří zbytek týdne i nadcházející víkend! Lukáš Volánek, místostarosta

Další novinky

Jak to dopadlo

V novém vydání Rosy najdete nejen výsledky Veřejného fóra. Pokud se vám nechce čekat, až bude ve vaší schránce, najdete ji tady.

 

Cimbál, ples a bál

V únoru můžete jít do Zámeckého kulturního centra posedět k cimbálu a nebo si vyhodit z kopýtka na Koňáckém bálu. Závěr sezony ozdobí krojovaný ples.

 
 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu