Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

žáci rosické základky se po prázdninách vrátí do prosvětlenější školy. Během jarního volna proběhla výměna starých a nehospodárných světel ve společných prostorách budovy. Kromě toho, že na chodbách budou mít žáci i učitelé mnohem více světla, 98 kusů nových svítidel škole ročně ušetří přes 30 tisíc korun. Chci proto poděkovat všem, kteří se na akci podíleli, zejména Nadaci ČEZ, která výměnu podpořila dotací ve výši 249 tisíc korun. Ve spolupráci města, školy a Nadace ČEZ bychom rádi pokračovali v obnově svítidel na ZŠ i v dalších etapách.

V souvislosti s osvětlením ještě jedna důležitá informace. Bohužel se v poslední době potýkáme s výpadky veřejného osvětlení v lokalitě ulic Na Štěpnici, Zbýšovská, Nábřeží a 1. května. Kromě komplikované závady na zemním vedení dochází při větrném počasí ke zkratům na rozvodech, které jsou na sloupech. Omlouváme se za komplikace, opravu řešíme a děkujeme za pochopení.

Mějte se krásně! Andrea Trojanová, starostka Rosic

Další novinky

Poplatek za psy

Pokud máte doma pejska, tak prosím zbystřete, týká se vás místní poplatek ze psů. Kolik činí, jak a do kdy jej zaplatit se dozvíte zde.

 

Den zdraví

Tahle akce SVČ bude sice až za pár týdnů, ale určitě ji omrkněte, protože volná místa na lekce zdarma rychle docházejí. Více zjistíte tady.

 
 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu