Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

od pondělí se rozbíhá rekonstrukce rozvodů nízkého a vysokého napětí na ulici Trávníky (směrem od ulice Sportovní) a na ulici Wolkerova. Jde o investiční akci provozovatele elektrické distribuční sítě, společnosti EG.D. Jako město jsme rádi, že se tento projekt dává do pohybu – umožní nám totiž navázat rekonstrukcí celé křižovatky a opravami chodníků v září letošního roku, což je věc, na kterou jsme dlouho čekali.

Teď k tomu, co vás asi zajímá nejvíc. Zmíněná akce bude během dubna probíhat bez výraznějšího omezení dopravy. V květnu a červnu bude sice provoz na silnici I/23 řízen semafory, ty ale budou v provozu pouze během provádění prací. Mimo ně bude průjezd bez omezení. Výkopy jsou vedeny mimo komunikaci a kyvadlový provoz bude nutný jen kvůli pohybu techniky a dělníků. Celá akce by měla skončit nejpozději v červenci letošního roku.

Prosím, počítejte s tím. Dopravu by to nijak zásadněji omezit nemělo (minimálně v dubnu), ale stejně dávejte při průjezdu větší pozor.

Děkuji a přeji vám hezký zbytek zkráceného týdne! Andrea Trojanová, starostka Rosic

Další novinky

Dubnová Rosa

Změn v dopravě bude ale víc. Jejich souhrn jsme pro vás dali dohromady v dubnovém vydání Rosy. Najdete jej na webu města tady.

 

Rosalky zpívají Svobodu

Písničky Karla Svobody v podání Rosalek si můžete poslechnout na dvojkoncertu už tuto neděli v ZKC. Posledních pár lístků pořídíte zde.

 
 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu