Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

zdravím vás po státním svátku. V dnešním vydání eNovin bych vás rád pozval na akci, o které jde směle říct, že to je „zámek v plné výbavě“.

Tuto sobotu 11. května zde pro vás připravili Zámecké slavnosti – celodenní veselí, během kterého si budete moci užít prohlídky a vystoupení, na které na zámku obvykle nenarazíte. Pro návštěvníky jsou připraveny kostýmované prohlídky včetně večerního představení Tři mušketýři, ukázky sokolnictví nebo palných zbraní. V zahradě se budete moci zapojit do historických her pro malé i velké. Kvalitní občerstvení budete mít na dosah.

Pokud na sobotu nic nemáte, tohle je jasná volba, za kterou nemusíte nikam cestovat. Přijměte srdečné pozvání. Více informací pro vás přikládám tady.

Hezký den! Lukáš Volánek, místostarosta Rosic

Další novinky

Se lvem na čepici

U příležitosti včerejšího svátku se na zámku otevřela také výstava nazvaná Se lvem na čepici. Mapuje osudy místních rodáků bojujících ve 2. světové válce na straně spojenců.

 

Přerušení elektřiny

Během května bude několikrát přerušena dodávka elektrické energie. Podívejte se prosím tady, zda a kdy se vás případná odstávka týká.

 
 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu