Město
Rosice

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

Milí Rosičáci,

nestává se tak často, abyste mohli přespat na zámku a druhý den posnídat v zámecké zahradě. Tahle vzácná příležitost přichází právě tento víkend, a to se vší parádou.

V sobotu pro vás divadlo Exulis v kulisách rosického zámku odehraje několik repríz divadelního představení Panna a netvor. Je pouze na vás, kterou z večerních produkcí si vyberete. Po divadle můžete v zámeckých prostorách setrvat. Na divadlo naváže Noc bez konce, kdy bude zámek včetně prohlídek otevřen až do 6 hodin do rána, vy můžete klidně v zámecké zahradě přespat a klidně i posnídat.

Pokud jste spíše na klidnější zábavu, přijďte se podívat už v pátek, kdy se náš zámek připojí k tradiční Noci kostelů a v zámecké zahradě pro vás bude promítat naše letní kino film Barbie.

V každém případě se toho bude o víkendu na zámku dít dost a určitě nebudete litovat, když se přijdete bavit také. Všechny informace najdete tady.

Užijte si blížící se víkend a mějte se krásně! Lukáš Volánek, místostarosta

Další novinky

Oprava cest

Od středy běží oprava parkoviště na Kaštanové a společně s ní také průběžně opravujeme cesty po celém městě. Sledujte prosím dopravní značení.

 

Toulky s Rosou

Červnová Rosa vám nabídne procházku rosickou historií. Pokud máte rádi zajímavosti z minulosti města, čeká na vás přímo tady.

 
 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu