Chytré komunikační řešení pro instituce

Efektivní nástroje pro oficiální komunikaci

Jste ředitel školy, školky, knihovny či jiné instituce? Hledáte spolehlivé řešení pro efektivní a rychlou komunikaci s vašimi zaměstnanci a klienty? Chcete informovat moderně a přitom levně?

MUNIPOLIS je lety a více než 2000 samosprávami a firmami prověřené řešení všech vašich potřeb.

Co získáte zavedením MUNIPOLIS

Nástroje pro SMART komunikaci

Ať už požadujete propracovaný systém pro rozesílání SMS, e-mailů, hlasových zpráv nebo notifikací do mobilní aplikace, MUNIPOLIS nabídne vše v přehledné administraci. Díky Univerzálnímu odesílači umí zvolit tu nejvhodnější a nejlevnější cestu k zaměstnancům či klientům. Můžete přesně cílit na jednotlivce či skupiny a vyhodnocovat efektivitu rozesílky.

Webový profil bez hoaxů a fake news

Součástí chytré komunikační sítě MUNIPOLIS je i snadno přizpůsobitelný webový profil, na kterém jsou zveřejňovány vámi publikované zprávy. Veškeré oficiální informace tak dostanou zaměstnanci i klienti přímo od vás, bez nežádoucích hoaxů a falešných zpráv. Vyhnete se nenávistným komentářům a omezování vašich profilů na sociálních sítích.

Moderní a snadno upravitelná aplikace

Zapojením do MUNIPOLIS získáváte také moderní mobilní aplikaci, kterou můžete přizpůsobovat stejně snadno jako webový profil. Vaši zaměstnanci a klienti tak dostanou relevantní informace v podobě, kterou jim sami dáte, a zprávy je zastihnou všude tam, kde s sebou mají svůj mobilní telefon.

Zpětná vazba od klientů

Vytvořit jednoduchý dotazník a uspořádat anketu je s MUNIPOLIS velmi snadné. Díky přímému oslovení cílových skupin získáte od svých zaměstnanců nebo klientů násobně více reakcí. Zpětná vazba se k vám dostane okamžitě a její vyhodnocení v MUNIPOLIS je automatické a přehledné.

Systém pro správu podnětů a závad

Součástí MUNIPOLIS je efektivní systém pro hlášení podnětů a závad, který už několik let využívá řada městských samospráv a který je uzpůsoben i pro potřeby dalších institucí. Jeho předností je jednoduchá propojitelnost se systémy technických služeb, propracovaná metodika řešení a snadné používání.

Propojení se stávajícími systémy

Propojení vašich stávajících komunikačních nástrojů a systémů, jako je oficiální web, docházkový či například rezervační systém je s MUNIPOLIS velmi snadné a zvládnete ho sami v intuitivní administraci. Klienti i zaměstnanci budou mít vždy komplexní přístup ke všem vašim službám.

Digitalizace

S MUNIPOLIS získáváte rovněž nástroje pro snadnou digitalizaci tištěných materiálů, takže se například váš zpravodaj nebo oběžník dostane k mnohem většímu počtu čtenářů a to v interaktivní podobě a s nulovými náklady na distribuci.

Zdroj unikátních informací

Oficiální covid report, tipy na kulturní a sportovní akce, meteorologické výstrahy a další informace jsou součástí základní podoby MUNIPOLIS. Propojení s dodavateli těchto dat ocení nejen klienti a jejich blízcí, ale také například vaši zaměstnanci a externí pracovníci.

SMART komunikace i pro pro jednotlivá oddělení

Zapojení do MUNIPOLIS umožní efektivní komunikaci také jednotlivým oddělením vaší instituce mezi sebou navzájem i s jejich pracovníky. Moderní interní komunikace je pro efektivní fungování velmi přínosná a pozitivně se odráží ve spokojenosti zaměstnanců a v jejich produktivitě.

Telefonická a online podpora

Naši odborníci ze zákaznické podpory jsou vám vždy k dispozici. Poradí vám jak s připojením do MUNIPOLIS, tak s jakýmkoliv dotazem nebo připomínkou.
Vyzkoušet MUNIPOLIS

Jaké moduly a funkce vám MUNIPOLIS nabízí

Univerzální odesílač
SMS brána
E-mailový odesílač
Zprávy do aplikace
Hlasové zprávy
Statistiky
Adresář SMART kontaktů
Registrace klientů

Mobilní aplikace
Webový profil
Ankety a dotazníky
Podněty a závady
Kalendář akcí
Elektronické hlasování
Elektronické platby

Chytrý zpravodaj
Propojení s www
Propojení s rozhlasem
Covid report
Tipy pro klienty
Meteorologické výstrahy
Kontejnery na tříděný odpad

GDPR ready
Zabezpečení systému
Návody a webináře
Telefonická a online podpora
Ochrana oznamovatelů
Vyzkoušet MUNIPOLIS

Kdo MUNIPOLIS ocení

Klienti, žáci i jejich rodiče
Díky MUNIPOLIS mohou oficiální zprávy dostávat všichni vaši klienti a jejich blízcí. Informace od vás dostanou přímo do svého mobilního telefonu nebo e-mailové schránky a vy jim tak můžete dát vědět například o připravovaných akcích, změně úředních hodin nebo nových nařízeních.
Zaměstnanci
Vaši zaměstnanci ocení, když se k nim důležité informace dostanou rychle a třeba i v čase jejich volna. Můžete jim tak dát operativně vědět o mimořádných událostech, které mohou mít vliv na jejich práci a urychlit tak například vyřešení nečekaného personálního výpadku.
Vedení
Vedení vaší instituce i její jednotlivá oddělení získají s MUNIPOLIS nástroje pro efektivní komunikaci s přímo měřitelnými výsledky. Své zaměstnance můžete cíleně oslovovat hned několika moderními komunikačními kanály a získávat od nich zpětnou vazbu.
Externí spolupracovníci
Prostřednictvím chytré komunikační sítě MUNIPOLIS můžete přímo informovat také všechny své externí spolupracovníky nebo zaměstnance na homeoffice. Díky tomu budou stále nedílnou a plnohodnotnou součástí pracovního týmu.
Média
S MUNIPOLIS je komunikace s médii mnohem efektivnější než prostřednictvím běžných komunikačních kanálů. Snadno můžete rozesílat oficiální tiskové zprávy i krátké aktuality, přičemž lze informace přímo cílit na jednotlivé příjemce nebo skupiny.

MUNIPOLIS už využívá více než 2200 samospráv, firem, institucí a skupin

Praha a její městské části

Město Brno a jeho městské části

dalších zapojených samospráv a institucí


Reference klientů využívajících MUNIPOLIS

„Díky MUNIPOLIS a operativnímu rozeslání krizové SMS zprávy našim občanům a obyvatelům chatových oblastí se Policii ČR podařilo velmi rychle vypátrat ztraceného chlapce.“

Mgr. Martina Lisová

Starostka městyse Větrný Jeníkov

„Krizová komunikace má s MUNIPOLIS zcela nový rozměr. Můžeme rychle, jednoduše a efektivně sdělit potřebné informace širokému nebo naopak konkrétnímu okruhu občanů.“

Lucie Mahdalová

Pracovnice vztahů k veřejnosti, Zábřeh

„MUNIPOLIS pro nás znamená více možností komunikace s obyvateli. Aktuální zprávy, jednoduchý systém anket, chytrý zpravodaj i podněty od lidí na zlepšení či opravy.“

Šárka Trunečková

Koordinátorka projektu Zdravé město a místní Agenda 21, Chrudim

„Na MUNIPOLIS jako zdroj rychlých a ověřených aktualit si naši občané rychle zvykli. Využíváme SMS, e-maily i zprávy do aplikace, ankety a perfektní je chytrý zpravodaj.“

Irini Martakidisová

Tisková mluvčí Třebíče

„Díky MUNIPOLIS můžeme obyvatele včas a přehledně informovat o všem podstatném, co se u nás děje, a zároveň je zapojit do plánování rozvoje naší čtvrti.“

Martin Vokuš

Tiskový mluvčí MČ Praha 7

„Díky MUNIPOLIS jsme v městské části Brno-Žabovřesky rozvinuli efektivní smart komunikaci a aktuální informování občanů, kterých se daná informace konkrétně týká.“

Petra Kačírková

Ředitelka Společensko-kulturního centra Rubín, Brno

Chcete více informací, vyzkoušet systém nebo se zapojit? Kontaktujte nás

Přímý kontakt

Pokud se s námi chcete spojit ihned a bez delšího čekání, nebojte se použít jeden ze způsobů níže.

Adresa
Londýnské náměstí 886/4,
639 00 Brno